Kamil i Ania 

Zdjęcia nam się bardzo podobają. Będą dla nas wyjątkową pamiątką na całe życie. Z wielką chęcią już do nich wracamy przypominając sobie ten wyjątkowy dla nas dzień, jakim był ślub i wesele. 

Generalnie jesteśmy wielkimi fanami zdjęć, na których nie ma szumu i które są bardzo ostre - takich wręcz idealnych - dlatego też Twoje portfolio idealnie do nas przemówiło. Zdjęcia na sesji w Paryżu robiło się kompletnie inaczej, niż zdjęcia na weselu, gdzie każda chwila była ulotna i nic nie zdażało się dwukrotnie. 

Jesteśmy też bardzo wdzięczni za to, jak podchodzisz do feedbacku od klientów i że jesteś otwarty na zmiany i poprawki. Zdjęcia z wesela będą miały szczególny charakter sentymentalny i dlatego aż tak bardzo zależy nam na tym, aby były dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy. Ale też mam wrażenie, że rozumiesz młode pary i ich motywacje. 

Wiele kadrów jest bardzo unikalnych i oryginalnych, a jest również wiele zdjęć, które można byłoby uznać za genialne! Miło się patrzy na zdjęcia, które oprócz elementu reportażu mają w sobie pierwiastek prawdziwej sztuki!

Cieszymy się, że byłeś z nami w dniu ślubu i że mieliśmy okazję wspólnie być z Tobą na sesji w Paryżu. 

I jeszcze raz dziękujemy za otwartość we wdrażaniu poprawek, o które poprosiliśmy. 

Julita i Miłosz

Hej, 


Przepraszam, że zajęło nam to tyle czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i ciężko wybrać zdjęcia do albumu, najchętniej wrzucilibyśmy wszystkie :))


Nawet nie mogę się doczekać kiedy coś jeszcze z naszych zdjęć umieścisz na swoich profilach społecznościowych:)


Dziękujemy raz jeszcze za zdjęcia no i oczywiście zapraszamy do Torunia, jak tylko będziecie mieli ochotę nas z Julią odwiedzić :)

Julia i Tanew

Witam Panie Rostislaw,


My serdecznie dziękujemy wszyscy były fascynowany panem.

Zdjęcia, które pan wyslal sa przepienkne!

Serdeczne Pozdrowienia

Marina and Alexander

Rostislav, hello! We finally looked through all photos !!!
 

We were waiting for them so much, and when they have arrived, hardly chose the time to watch our event!
 

WE have enjoyed all photos  !!!! PHOTOS JUST SUPER !! THANK YOU SO MUCH!!! We were not mistaken with the photographer, it was pleasant to work with you! Thank you for your help in every small and tiny things, arrangements, for tips! Everything turned out the way I wanted. Now we probably know who we can recommend as a wedding photographer (and not only)! We will be in Lviv, we will definitely meet for a cup of coffee))

Victoria and Max

Thank you Ross for making this day unforgettable)

Your photo is an art.

Ann and Alex

Hi there! 

We liked the photos we saw, which immediately brings us back to this beautiful day ♥️.

 

Thank you very much !!